Kurs aktywny pies/Podstawy psich sportów.

Uwaga! Rusza nabór na - 🐕KURS AKTYWNY PIES/PODSTAWY PSICH SPORTÓW 🦮 4-5 i 18-19 czerwca

Obóz treningowy Team Spirit & Dogon

Życie-Sport-Komunikacja
Jak żyć i trenować z psem w zgodzie i z poszanowaniem potrzeb psich i ludzkich. Czy da się nawiązać relację opartą na zaufaniu, wsparciu i zrozumieniu bez frustracji i rozczarowań. Jak stać się mądrym i odpowiedzialnym właścicielem, przewodnikiem, partnerem swojego psa? Jak trenować, szkolić i wymagać, by nie zaburzyć dobrej relacji z psem?

DogFrisbee z Martą Harężą w DogOn

Fenomenalne warsztaty dla super psów i super ludzi!
Szkolenie poprowadzi znakomita zawodniczka i trenerka, cudowna osoba Marta Haręża. Jeśli podoba Ci się zabawa dyskami, trenujesz, myślisz o zawodach, startujesz albo po prostu chcesz zacząć, ale nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać, zapraszamy na warsztaty. Odkryjesz, że dogfrisbee to dużo więcej, niż rzucanie psu dysku.

Świdnica 9-10 kwietnia 2022

Warsztaty klikerowe w DogOn to coś więcej niż nauka uczenia psa sztuczek za pomocą klikera.
Kliker jest tylko narzędziem, a jak z każdym narzędziem najważniejsze jest jak go użyjemy. I nie da się go odkleić od człowieka- jego emocji i mowy ciała. Tym samym narzędziem możemy dać psu wsparcie, spowodować że zacznie myśleć, stanie się bardziej samodzielny i pewny siebie, a możemy nieświadomie nałożyć na niego presję, spowodować u niego frustrację, niepotrzebne pobudzenie i stres.

Niewątpliwym atutem Szkoły DogOn jest posiadanie zaplecza szkoleniowego w postaci bezpiecznego placu. To 40 arów atrakcyjnej, zielonej, ogrodzonej przestrzeni dla psów. Dysponujemy ringiem szkoleniowym z równym, trawiastym podłożem, na którym trenujemy codzienne posłuszeństwo, a nawet sporty takie jak dogfrisbee czy agility.