Aktywny pies

Kontynuacja kursu posłuszeństwo na co dzień

Aktywny pies

Kontynuacja kursu posłuszeństwo na co dzień dla psów i właścicieli, którzy chcą więcej.

Podczas zajęć poznajemy podstawy różnych psich sportów, uczymy się jak wspólnie z psem spędzać czas czerpiąc z tego radość i szerokie korzyści. Bo nie od dziś wiadomo, że zmęczony pies to grzeczny pies. Tunele, hopki, latające dyski, aporty, szukanie ukrytych przedmiotów i ludzi i wiele innych atrakcji czeka na Twojego psa i ciebie podczas tego kursu.

Zajęcia prowadzone w formie indywidualnej i grupowej.

Proponujemy też:

Wykłady, prezentacje multimedialne i warsztaty teoretyczne z zakresu edukacji kynologicznej, obejmujące tematy takie jak:

  • metody pracy z psem,
  • pies i dziecko,
  • wybór odpowiedniego psa,
  • formy aktywności z psem,
  • rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych naszych psów,
  • praca z psem nadpobudliwym oraz wiele innych.

Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swe umiejętności pod okiem najlepszych trenerów i zawodników z Polski i zagranicy szkoła DogOn organizuje seminaria w Świdnicy i okolicach.

Treningi organizowane są głównie w weekendy, trwają dwa pełne dni, podczas których każdy uczestnik ma wejścia indywidualne ze swoim psem a także możliwość obserwacji pracy pozostałych zespołów.

Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w miłej atmosferze i są świetną okazją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie szkolenia psów a także do rozwiązania indywidualnych problemów w pracy z własnym psem oraz poznania innych psich pasjonatów.