Rally-o

Sport dla każdego

Rally-o

Sport dla każdego. Zajęcia, podczas których uczymy psy przydatnych na co dzień komend w zupełnie inny sposób. Razem z psem właściciel przemierza wyznaczoną trasę, wykonując po drodze wymagane ćwiczenia.

Jest to rekreacyjna forma psiego sportu gwarantująca doskonałą zabawę i naukę zachowań ułatwiających życie z psem w mieście.

Zajęcia nie są mocno wymagające, mogą w nich brać udział psy oraz właściciele w każdym wieku i formie. Kurs dla psów, które ukończyły kurs podstawowego posłuszeństwa.

Proponujemy też:

Wykłady, prezentacje multimedialne i warsztaty teoretyczne z zakresu edukacji kynologicznej, obejmujące tematy takie jak:

  • metody pracy z psem,
  • pies i dziecko,
  • wybór odpowiedniego psa,
  • formy aktywności z psem,
  • rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych naszych psów,
  • praca z psem nadpobudliwym oraz wiele innych.

Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swe umiejętności pod okiem najlepszych trenerów i zawodników z Polski i zagranicy szkoła DogOn organizuje seminaria w Świdnicy i okolicach.

Treningi organizowane są głównie w weekendy, trwają dwa pełne dni, podczas których każdy uczestnik ma wejścia indywidualne ze swoim psem a także możliwość obserwacji pracy pozostałych zespołów.

Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w miłej atmosferze i są świetną okazją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie szkolenia psów a także do rozwiązania indywidualnych problemów w pracy z własnym psem oraz poznania innych psich pasjonatów.