Dzień dobry

Dowiedz się więcej o szkole

DogOn- co to oznacza?

Nazwa szkoły kryje w sobie główny cel jej istnienia. Zależy mi aby właściciele psów otworzyli się na możliwości jakie daje im współczesna wiedza na temat psiej psychiki i dali swoim psom szansę na życie w dobrostanie, szczęściu i poczuciu bezpieczeństwa. Chcę, aby coraz więcej psów zeszło z kanap i przełączyło się w tryb ON. Właśnie dla Was przygotowałam szeroką ofertę zajęć od nauki posłuszeństwa, przez psie sporty po pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

O mnie

Kwalifikacje:

  • instruktor obedience (posłuszeństwo sportowe) - instruktor rekreacji (jazda konna)
  • kwalifikacje pedagogiczne
  • szkoła trenera (nauczanie dorosłych)
  • od 2009r. uczestnik kilkudziesięciu szkoleń/seminariów z tematyki szkolenia psów (obedience, szkolenie klikerowe, posłuszeństwo codzienne, rally-o, agility, nosework, tropienie użytkowe i inne)
  • czynny zawodnik obedience od 2013r.

Metody pracy

Moją mocną stroną jako szkoleniowca jest wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi (zarówno dorosłymi jak i dziećmi) i zwierzętami (końmi i psami) oraz kwalifikacje jakie w tym czasie zdobyłam i nadal zdobywam. Aktywny udział w różnych imprezach kynologicznych pozwala mi na bieżąco śledzić nowinki z psiego świata oraz konsultować trudniejsze przypadki ze szkoleniowcami z całej Polski. W swojej pracy dużą wagę przykładam do dobrej relacji właściciela i psa- nad tym pracujemy od samego początku bez względu na wiek psa. Dobra relacja, zrozumienie i wzajemne zaufanie to podstawa szkolenia- pies, który nam ufa, czuje się bezpiecznie i lubi spędzać z nami czas, chętniej będzie uczył się nowych rzeczy niż pies, który jest bezwzględnie podporządkowany i zmuszany do ćwiczeń. Oczywiście nie oznacza to rozpieszczania psa, pozwalania mu na wszystko i używania jedynie nagród do szkolenia. W swojej pracy nie stosuję jednej metody pracy. Znam ich sporo i dostosowuję najlepsze do danego psa oraz właściciela. Poza szkoleniami prowadzę także zajęcia edukacyjne dla właścicieli, osób planujących zakup/adopcję psa a także dla całych rodzin (pies i dziecko). Ponadto zajmuję się organizacją szkoleń/seminariów z różnych dziedzin kynologii, zapraszając do Świdnicy najlepszych specjalistów z całego kraju. Zapraszam do kontaktu współpracy.