Posłuszeństwo na co dzień

Kurs dedykowany psom w różnym wieku bez głębszych problemów behawioralnych

Posłuszeństwo na co dzień

(przywołanie, dobre relacje z psami i ludźmi, luźna smycz, kreatywna zabawa, wyciszanie, skupianie uwagi na właścicielu)

Kurs dedykowany psom w różnym wieku bez głębszych problemów behawioralnych. Podczas zajęć uczymy psa skupiania uwagi na właścicielu pomimo obecności innych psów, skutecznego przywołania w każdej sytuacji- odwołania od jedzenia, zabawy z innym psem czy pogoni za kotem. Właściciele uczą się jak i czym skutecznie nagradzać psa (różne rodzaje nagród oraz sposoby ich wykorzystania) oraz czy i jak karać za niepożądane zachowania.

Podczas zajęć ćwiczymy także chodzenie na luźnej smyczy, komendy zostań i nie ruszaj a także budujemy dobre nawyki w kontaktach z psami i ludźmi. Zajęcia w małych grupach- max. 5 psów. Kurs zaczyna się od zajęć teoretycznych dla właścicieli.

Proponujemy też:

Wykłady, prezentacje multimedialne i warsztaty teoretyczne z zakresu edukacji kynologicznej, obejmujące tematy takie jak:

  • metody pracy z psem,
  • pies i dziecko,
  • wybór odpowiedniego psa,
  • formy aktywności z psem,
  • rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych naszych psów,
  • praca z psem nadpobudliwym oraz wiele innych.

Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swe umiejętności pod okiem najlepszych trenerów i zawodników z Polski i zagranicy szkoła DogOn organizuje seminaria w Świdnicy i okolicach.

Treningi organizowane są głównie w weekendy, trwają dwa pełne dni, podczas których każdy uczestnik ma wejścia indywidualne ze swoim psem a także możliwość obserwacji pracy pozostałych zespołów.

Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w miłej atmosferze i są świetną okazją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie szkolenia psów a także do rozwiązania indywidualnych problemów w pracy z własnym psem oraz poznania innych psich pasjonatów.