Psie przedszkole

Podstawy dobrego wychowania dla szczeniaków

Psie przedszkole

Podstawy dobrego wychowania dla szczeniaków (wzajemne zaufanie, przywołanie, nauka czystości, nauka zostawania w domu, socjalizacja).

Zajęcia dla najmłodszych psów a w zasadzie ich właścicieli. Podczas tego kursu stawiam głównie na edukację i profilaktykę. Na naukę nigdy nie jest za późno ale pewnych rzeczy w okresie psiego dzieciństwa po prostu nie można zaniedbać.

Podczas kursu właściciel dowie się jak zbudować dobrą relację, która jest podstawą dalszej pracy. Jak psa nagradzać a czy i jak karać. Jak reagować w różnych sytuacjach, co robić a jakich błędów unikać by w przyszłości cieszyć się wspólnym życiem ze swoim pupilem. Szczeniaki nauczą się, że zawsze warto przychodzić do właściciela, nawet gdy obok biegają inne psy lub na trawie leżą smakowite kawałki jedzenia. Poznają najważniejsze zasady życia w ludzkim świecie- co wolno a czego absolutnie robić nie można, zostaną przygotowane do dalszej nauki, która czeka je w dorosłym życiu.

Zajęcia w małych grupach - max 4 szczeniaki. Kurs zaczyna się od zajęć teoretycznych dla właścicieli.

Proponujemy też:

Wykłady, prezentacje multimedialne i warsztaty teoretyczne z zakresu edukacji kynologicznej, obejmujące tematy takie jak:

  • metody pracy z psem,
  • pies i dziecko,
  • wybór odpowiedniego psa,
  • formy aktywności z psem,
  • rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych naszych psów,
  • praca z psem nadpobudliwym oraz wiele innych.

Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swe umiejętności pod okiem najlepszych trenerów i zawodników z Polski i zagranicy szkoła DogOn organizuje seminaria w Świdnicy i okolicach.

Treningi organizowane są głównie w weekendy, trwają dwa pełne dni, podczas których każdy uczestnik ma wejścia indywidualne ze swoim psem a także możliwość obserwacji pracy pozostałych zespołów.

Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w miłej atmosferze i są świetną okazją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie szkolenia psów a także do rozwiązania indywidualnych problemów w pracy z własnym psem oraz poznania innych psich pasjonatów.