Psie przedszkole

Podstawy dobrego wychowania dla szczeniaków

Psie przedszkole

Zajęcia psiego przedszkola zaczynamy zawsze od spotkań indywidualnych, podczas których właściciel dowiaduje się jak budować dobrą relację z psem, opartą na zaufaniu, wsparciu i wzajemnej komunikacji. Jak prawidłowo socjalizować psa, jakich błędów nie popełniać aby dalsze życie z psem było przyjemne dla obu stron. Uczymy się jak wołać psa, by chętnie i radośnie wracał na zawołanie.  Nie uczymy szczeniaka komend- na nie przyjdzie czas później.  Gdy właściciel pozna już podstawowe zasady współpracy z psem i gdy mamy taką możliwość, na niektórych spotkaniach łączymy się w niewielkie grupy (2-3 szczeniaki), tak aby w kontrolowanych warunkach psy mogły się zapoznawać i rozmawiać ze sobą, a właściciele uczą się psiego języka i dowiadują czy i jak reagować na poszczególne sygnały psów. Zainteresowanych właścicieli szczeniąt zapraszam do kontaktu.

Proponujemy też:

Wykłady, prezentacje multimedialne i warsztaty teoretyczne z zakresu edukacji kynologicznej, obejmujące tematy takie jak:

  • metody pracy z psem,
  • pies i dziecko,
  • wybór odpowiedniego psa,
  • formy aktywności z psem,
  • rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych naszych psów,
  • praca z psem nadpobudliwym oraz wiele innych.

Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swe umiejętności pod okiem najlepszych trenerów i zawodników z Polski i zagranicy szkoła DogOn organizuje seminaria w Świdnicy i okolicach.

Treningi organizowane są głównie w weekendy, trwają dwa pełne dni, podczas których każdy uczestnik ma wejścia indywidualne ze swoim psem a także możliwość obserwacji pracy pozostałych zespołów.

Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w miłej atmosferze i są świetną okazją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie szkolenia psów a także do rozwiązania indywidualnych problemów w pracy z własnym psem oraz poznania innych psich pasjonatów.