Obedience

Posłuszeństwo w najpiękniejszym wydaniu

Kurs podstawowy obedience

Posłuszeństwo w najpiękniejszym wydaniu. Szybkość i precyzja, motywacja i skupienie, popędy i ich kontrola. Balans na każdej płaszczyźnie.

 

Obedience to sport trudny i wymagający, dający jednocześnie ogromne możliwości rozwoju zarówno psa jak i przewodnika. Praca nad własnym ciałem i emocjami, ciągłe dążenie do doskonałości i szukanie rozwiązań.

 

Obedience to nie tylko sport, to sztuka perfekcyjnej współpracy człowieka z psem. Zapraszamy zapaleńców do wspaniałej sportowej przygody!

Proponujemy też:

Wykłady, prezentacje multimedialne i warsztaty teoretyczne z zakresu edukacji kynologicznej, obejmujące tematy takie jak:

  • metody pracy z psem,
  • pies i dziecko,
  • wybór odpowiedniego psa,
  • formy aktywności z psem,
  • rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych naszych psów,
  • praca z psem nadpobudliwym oraz wiele innych.

Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swe umiejętności pod okiem najlepszych trenerów i zawodników z Polski i zagranicy szkoła DogOn organizuje seminaria w Świdnicy i okolicach.

Treningi organizowane są głównie w weekendy, trwają dwa pełne dni, podczas których każdy uczestnik ma wejścia indywidualne ze swoim psem a także możliwość obserwacji pracy pozostałych zespołów.

Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w miłej atmosferze i są świetną okazją do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie szkolenia psów a także do rozwiązania indywidualnych problemów w pracy z własnym psem oraz poznania innych psich pasjonatów.